'new-menu', 'container_class' => 'new_menu_class' ) ); ?>

O nás

ECO PRODUKT s.r.o.
sa zaoberá distribúciou širšej škály ekologických výrobkov a produktov na šetrenie energie. Našimi produktami chceme prispievať k šíreniu enviromentálneho povedomia a starostlivosti o životné prostredie u slovenských a českých spotrebiteľov.

Spoločnosť ECO PRODUKT zastupuje na Slovenskom a Českom trhu značky renomovaných výrobcov, ktorých produkty sú overené spotrebiteľmi vo väčšine európskych štátov. V krajinách s vyšším záujmom o životné prostredie sú tieto produkty vítaným prínosom.

O našich ZÁKAZNÍKOCH

Ponúkame spoluprácu slovenským a českým obchodom, firmám, a predajcom so záujmom o rozšírenie svojho portfólia produktov.

Našimi odberateľmi sú internetové obchody, kamenné predajne, i ďalší distribútori.

Stať sa predajcom našich produktov je veľmi jednoduché!

Škála našich produktov je veľmi široká, a preto je pravdepodobné že aj vy si u nás nájdete niečo užitočné. Každý obchod či firma u nás nájde produkty vhodné pre rozšírenie ponuky produktov alebo len na vlastné použitie.

O našich PRODUKTOCH

ECO PRODUKT s.r.o. spolupracuje výhradne so zodpovednými dodávateľmi renomovaných značiek úspešných vo svete. Jednotlivé produkty firmy ECO PRODUKT spĺňajú príslušné technické požiadavky, majú príslušné certifikácie bezpečnosti, environmentálnej nezávadnosti, či energetickej efektivity.

Na česko-slovenský trh prinášame produkty využívajúce alternatívne zdroje energie. Široká ponuka obsahuje aj solárne nabíjačky, solárne tašky, dynamo lampáše a rádiá, hodiny na vodu, ekohračky a množstvo iných ekologických produktov.

Rovnako ako využívanie obnoviteľných zdrojov energie sú pre nás dôležité aj bežné energie a ich efektívne využívanie. Preto prinášame radu produktov ktoré pomáhajú šetriť energie ako elektrina, plyn a voda. Vďaka naším jednoduchým zariadeniam môžu naši zákazníci dosiahnuť nemalé úspory a zároveň prispievať k ochrane životného prostredia.

O našich SLUŽBÁCH

Tak ako na kvalitu produktov, dbáme aj na kvalitu služieb ktoré pri predaji poskytujeme. S našimi obchodnými partnermi vytvárame spoluprácu prospešnú pre obe strany, aj pre stranu tretiu, ktorou je samotný spotrebiteľ. Naše služby sa pri tom snažíme udržiavať jednoduché a kvalitné zároveň.